Універсальні кріплення Quick Fist - якість перевірена часом

Виробництво в США, місто Nashville. 
Гумові кріплення Quick Fist виготовляються за запатентованою формулою суміші гум. Унікальність матеріалу гарантує надійність та довговічність експлуатації виробів. Мають максимальну стійкість до температурних перепадів, несприйнятливі до негативного впливу ультрафіолету, олій та інших подразників зовнішнього середовища. 

Якість продукту дозволяє з упевненістю рекомендувати для використання у найскладніших умовах офф-роуду, туризму та просто гаража. Можливості застосування безмежні.

Сьогодні власники автомобілів прагнуть під час поїздки мати у своєму залізному коні все необхідно для непередбачених ситуацій у дорозі, наприклад, лопату, маленьку сокиру, молоток, каністру з паливом тощо. Однак скласти їх у багажнику так, щоб вони не заважали та не гриміли, не завжди вдається. Але для власників, які мають кріплення Quick Fist, такої проблеми немає.


Що являє собою цей пристрій

Вироби виготовлені з міцної гуми, яка може кріпитися до внутрішніх або зовнішніх бортів автомобіля за допомогою клею, двостороннього скотчу, болтів або шурупів.

Кріплення Quick fist має довгу лінійку модифікацій, що починається з мікрокріплення, що дозволяє кріпити дрібні предмети (викрутка, невеликий ліхтарик) діаметр яких становить від 13 мм до 22 мм, вага до 6 кг, а при використанні двох кріплення до 12 кг. Для більш об'ємних речей знадобиться кріплення типу стандарт із діаметром кріплення до 57 мм.

При закріпленні громіздких та важких предметів необхідно використовувати універсальне кріплення Quick fist, що дозволяє надійно закріплювати, наприклад, каністри та ящики. Виріб кріпиться 4 потужними болтами (скотч та клей тут не походять). Діаметр предмета, який можна закріпити, досягає 380 мм. При використанні одного кріплення можна перекладати вантаж до 68 кг, а при використанні двох – вдвічі більше, наприклад, паливний бак, газовий балон.


Перевага кріплень

Універсальні гумові кріплення Quick fist мають багато переваг у порівнянні з іншими кріпленнями. Головним плюсом є простота і універсальність конструкції, що дозволяє самостійно закріпити виріб у потрібному місці та використовувати для різноманітних завдань, гарантувавши відсутність пошкодження речей, що перевозяться, або їх втрату.

Важливою перевагою є високоміцна та особливо стійка до впливу високої та низької температур та агресивних засобів, гума, з якої виготовлено кріплення. Вона запатентована, не змінює еластичності та міцності внаслідок тривалого впливу сонячних променів, високої температури та парів бензину.

Важливо також відзначити, що універсальне кріплення Quick fist виготовляється виключно у Сполучених Штатах Америки, що також є величезним плюсом.

Як вибрати необхідне кріплення

При виборі кріплення Quick fist потрібно, перш за все, визначитися, які предмети якого діаметру і ваги планується закріплювати. Кількість кріплень також залежить від завдань. Якщо планується закріплювати дрібні речі, достатньо буде одного кріплення мікро, а якщо великі і важкі, то потрібно брати кріплення стандарт. Для об'ємних та важких речей є універсальні гумові кріплення Quick fist з діаметром захвату до 1300 мм та робочим навантаженням до 90 кг, а при використанні двох кріплень – до 180 кг. Залежно від діаметра захвату та робочого навантаження збільшуються і монтажні розміри від 22х70 мм до 38х150 мм.


Де можна придбати

Якщо виникла потреба придбати кріплення Quick fist, звертайтесь до нашого Інтернет-магазину, де його співробітники дадуть вам необхідну консультацію щодо виробу та підбору кріплення, який не йде в комплекті з кріпленням, і в найкоротші терміни ви отримаєте рекомендований вами виріб.

Всі ці товари є на складі Інтернет-магазину Tovarus.
Показано з 1 по 24 із 29 (всього 2 сторінок)