Кріплення Quick Fist Original 10010

Надійні кріплення від американського виробника. Оригінальний продукт.

 • Модель:
  QF-Original
 • Пакування:
  Без пакування, поштучно
 • Базова одиниця:
  1 шт
 • Діаметр хвату:
  25 - 44 мм
 • Монтажні розміри:
  22 х 70 мм
 • Робоче навантаження:
  11 кг
 • Призначення:
  Сокири і лопати Fiskars, ручний інструмент, труби
Вартість: 223 грн.

Виробництво в США, місто Nashville. 
Гумові кріплення Quick Fist виготовляються за запатентованою формулою суміші гум. Унікальність матеріалу гарантує надійність та довговічність експлуатації виробів. Мають максимальну стійкість до температурних перепадів, несприйнятливі до негативного впливу ультрафіолету, олій та інших подразників зовнішнього середовища. 
Якість продукту дозволяє з упевненістю рекомендувати для використання у найскладніших умовах офф-роуду, туризму та просто гаража. Можливості застосування безмежні.

Кріплення Original стандартне для сокир і лопат Fiskars в лінійці Quick Fist.
Сфера застосування: можливість фіксації предметів діаметром 25 - 44 мм. Ідеально підходить для сокир і лопат Fiskars, ліхтарів, ручного інструменту, труб.

Кріпляться на гвинти, саморізи, клей, стяжки, двостороннім скотчем.
У комплекті прямокутна шайба для гвинта.

Характеристики:
Робоче навантаження: 12 кг на одне кріплення, 22 кг при фіксації на пару.
Розмір монтажної площі: 22 х 70 мм.
Кріпильний отвір: 5 мм.

Універсальне кріплення Quick fist
Універсальне кріплення Quick fist
Автоексперти заявляють, що сьогодні приблизно 90% власників автомобілів використовують своїх залізних коней не лише для пересування, а й перевезення різноманітних речей. І щоразу виникає проблема, як надійно та зручно їх закріпити. Ось тут якнайкраще..

Теги: кріплення для фіксації сокири лопати, кріплення Quick Fist Original 10010, гумовий хомут Quick Fist Original 10010, гумове кріплення Quick Fist Original 10010, кріплення для топорів лопат Quick Fist Original 1001, Quick Fist Original, кріплення для інструментів Quick Fist Original, кріплення інструментів в авто машину Quick Fist Original, кріплення для зброї Quick Fist Original, резинове кріплення хомут Quick Fist Original 10010