Кріплення Quick Fist Ratchet 70070

Надійні кріплення від американського виробника. Оригінальний продукт.

 • Модель:
  QF-Ratchet
 • Пакування:
  Без пакування, поштучно
 • Базова одиниця:
  1 шт
 • Діаметр хвату:
  від 12 до 203 мм
 • Монтажні розміри:
  60 х 702 мм
 • Робоче навантаження:
  до 900 кг
 • Призначення:
  Фіксація будь яких предметів методом храпового механізму
Вартість: 852 грн.

Виробництво в США, місто Nashville. 
Гумові кріплення Quick Fist виготовляються за запатентованою формулою суміші гум. Унікальність матеріалу гарантує надійність та довговічність експлуатації виробів. Мають максимальну стійкість до температурних перепадів, несприйнятливі до негативного впливу ультрафіолету, олій та інших подразників зовнішнього середовища. 
Якість продукту дозволяє з упевненістю рекомендувати для використання у найскладніших умовах офф-роуду, туризму та просто гаража. Можливості застосування безмежні.

Кріплення Ratchet це якісна реалізація храпового механізму, «трещетки», з колосальним граничним навантаженням і служить для фіксації великогабаритних і не дуже предметів в багажнику автомобіля, або в інших необхідних місцях. На розрив 900 кг. Діапазон хвату 12 до 203 мм.

Предмети фіксуються текстильною лямкою і затягується храповим механізмом.
Виготовлений з нейлону і скловолокна.
Кріпляться на гвинти, саморізи.
Для кріплення передбачено 3 отвори.

Характеристики:
Розмір монтажної площі: 60 х 702 мм.
Кріпильний отвір: 5 мм.

Універсальне кріплення Quick fist
Універсальне кріплення Quick fist
Автоексперти заявляють, що сьогодні приблизно 90% власників автомобілів використовують своїх залізних коней не лише для пересування, а й перевезення різноманітних речей. І щоразу виникає проблема, як надійно та зручно їх закріпити. Ось тут якнайкраще..

Теги: кріплення Quick Fist Ratchet 70070, храпове кріплення Quick Fist Ratchet 70070, храповий механізм Quick Fist Ratchet 70070, кріплення Quick Fist Ratchet 70070, затискач Quick Fist Ratchet 70070