Кріплення Quick Fist Long Arm 40010 Блістерне пакування 2шт

Надійні кріплення від американського виробника. Оригінальний продукт.

 • Модель:
  QF-LongArm-blister
 • Пакування:
  Блістерне пакування
 • Базова одиниця:
  1 шт
 • Діаметр хвату:
  від 13 до 114 мм
 • Монтажні розміри:
  38 х 120 мм
 • Робоче навантаження:
  23 кг
 • Призначення:
  Фіксація мотузок, шлангів, кабелів, труб, оберемка грабель, лопат, садового інструменту
Вартість: 1 058 грн.

Виробництво в США, місто Nashville. 
Гумові кріплення Quick Fist виготовляються за запатентованою формулою суміші гум. Унікальність матеріалу гарантує надійність та довговічність експлуатації виробів. Мають максимальну стійкість до температурних перепадів, несприйнятливі до негативного впливу ультрафіолету, олій та інших подразників зовнішнього середовища. 
Якість продукту дозволяє з упевненістю рекомендувати для використання у найскладніших умовах офф-роуду, туризму та просто гаража. Можливості застосування безмежні.

Кріплення Long Arm специфічні, але в багатьох випадках незамінні і з успіхом вирішують найрізноманітніші завдання. Спочатку розроблялися для зберігання в підвішеному стані мотків мотузок, кабелів, шлангів тощо, але так само добре впораються з фіксацією декількох предметів: наприклад садових інструментів, труб. Діапазон захоплення: 13 до 114 мм.

Кріпляться на гвинти, саморізи.
Для монтажу передбачено 2 кріпильних отвори з потаєм.
В комплекті 2 кріплення.

Характеристики:
Робоче навантаження: 23 кг на одне кріплення.
Розмір монтажної площі: 38 х 120 мм.
Кріпильний отвір: 7 мм.

Теги: кріплення для садового інструменту Quick Fist Long Arm 40010, кріплення Quick Fist Long Arm 40010, гумове кріплення Quick Fist Long Arm 40010, гумове кріплення, гумовий хомут, резинове кріплення Quick Fist, кріплення для кабелів мотузок Quick Fist Long Arm 40010, кріплення для кабелів, кріплення мотузок,