Кріплення Quick Fist Super 20020 Блістерне пакування 1шт

Надійні кріплення від американського виробника. Оригінальний продукт.

 • Модель:
  QF-Super-blister
 • Пакування:
  Блістерне пакування
 • Базова одиниця:
  1 шт
 • Діаметр хвату:
  від 64 до 240 мм
 • Монтажні розміри:
  22 х 153 мм
 • Робоче навантаження:
  23 кг
 • Призначення:
  Для вогнегасників, балонів, труб, балок та інших сферичних предметів
Вартість: 556 грн.

Виробництво в США, місто Nashville. 
Гумові кріплення Quick Fist виготовляються за запатентованою формулою суміші гум. Унікальність матеріалу гарантує надійність та довговічність експлуатації виробів. Мають максимальну стійкість до температурних перепадів, несприйнятливі до негативного впливу ультрафіолету, олій та інших подразників зовнішнього середовища. 
Якість продукту дозволяє з упевненістю рекомендувати для використання у найскладніших умовах офф-роуду, туризму та просто гаража. Можливості застосування безмежні.

Кріплення Super цілеспрямовано розроблялися для фіксації вогнегасників і балонів різних діаметрів, але сфера його застосування набагато ширше.

Діапазон від 64 до 240 мм - ідеально для вогнегасників, балонів, труб, балок та інших сферичних предметів. Умовно від півлітрової пластикової пляшки, до 3х літрової скляної банки. Зайві краї можливо обрізати, завбачливо залишивши достатньо місця для хвату.
Кріпляться на гвинти, саморізи. Для монтажу передбачено 3 кріпильних отвори.

Характеристики:
Робоче навантаження: 23 кг на одне кріплення і 50 кг на пару.
Розмір монтажної площі: 22 х 153 мм.
Кріпильний отвір: 6 мм.

Теги: кріплення для фіксації вогнегасника балону, кріплення Quick Fist Super 20020, гумовий хомут Quick Fist Super 20020, кріплення для інструментів Quick Fist Super 20020, кріплення вогнегасника балона Quick Fist Super 20020,