USB зарядки, Мотоаксесуари

Їзда на двоколісних ТЗ – це адреналін та задоволення

Нині, особливо влітку, багато людей подорожують, проводять відпустку, їздять у справах або просто катаються вулицями міста та заміським шосе на мотоциклах. Адже їзда двоколісним моторизованим транспортним засобом незрівнянна за відчуттями та кількістю адреналіну з пересуванням в автомобілі. Навіть якщо це кабріолет з відкритим верхом, водій так не відчуває швидкість, простір, політ назустріч вітру над асфальтовою стрічкою. А саме це відчуває людина, що рухається на двоколісному транспортному засобі, чи то мотоцикл, скутер, моторолер чи аналогічні електричні засоби пересування.


Щоб їзда на мотоциклі була комфортною

Щоб отримувати незвичайне відчуття від їзди на мотоциклі, недостатньо просто мати двоколісний залізний друг. Потрібно ще мати для зручності та комфортного пересування на короткі та довгі дистанції мотоаксесуари – корисні дрібниці для комфорту мотобайкерів. Ті, хто палить, бажає, щоб на мотоциклі був у зручному місці прикурювач. Для мобільних телефонів і смартфонів, необхідними є зарядні пристрої. Екстремалам потрібні додаткові дзеркала. Мотомандрівникам корисними будуть розетки для підключення перенесення, розгалужувача, мотокомпресора та інших пристроїв. Для байкерів, які люблять додаткові освітлювальні прилади, потрібний вольтметр.

Багато мотоциклістів їдуть до столиці України, щоб придбати мотоаксесуари Київ – лідер з продажу цих товарів.


Найбільш затребувані мотоаксесуари

Найчастіше мотоаматори та професійні байкери набувають наступних корисних та приємних мотоциклетних дрібниць:

  • гніздо прикурювача Oxford;
  • зарядка USB Charger для мототранспорту з вольтметром та кнопкою;
  • зарядка USB Charger прикурювач та вольтметр;
  • дзеркала SAVAGE для мото круглі шарнірні складні;
  • розетка 10А USB заряджання 2.1А з кнопкою на кермо;
  • зарядка USB 3.1А універсальна;
  • зарядка USB 3.3А;
  • зарядка USB 4.8А;
  • зарядка USB Charger;
  • універсальний набір інструментів.


Де продаються мотоаксесуари

У зв'язку з тим, що аксесуари для мото мають технічну специфіку і перевірити їхню працездатність не скрізь можна, то звичайні торгові мережі електроніки не дуже охоче торгують ними. До того ж продавцю потрібно бути мотоциклістом, щоб компетентно відповісти на питання покупців про кріплення, підключення, правила користування, переваги та недоліки того чи іншого мотоаксесуара.

Тому купити мотоаксесуари можна, як правило, тільки у веломотомагазинах або автомотомагазинах. Тут і перевірити зможуть, і дадуть відповідь на будь-які питання. Але біда, таких спеціалізованих магазинів не так багато і розташовані вони тільки у великих містах, чому у мотоциклістів, що живуть в інших населених пунктах, виникають проблеми, як придбати мотоаксесуари Інтернет магазин TovarUS - найкраще рішення для цієї категорії мотолюбителів. Тут усі товари сертифіковані, проходять передпродажну перевірку, а питання покупців відповідають досвідчені менеджери.Показано з 1 по 24 із 32 (всього 2 сторінок)