Вибираючи мотоекіпіровку, важливо розуміти, що вона повинна не тільки захищати мотоцикліста від травм та переохолоджень, а й не заважати керувати двоколісним транспортом. Якщо ж буде, наприклад, обмежувати рух, то це в критичний момент може спричинити ДТП.

На що ж потрібно звертати увагу при виборі мотоекіпірування, щоб воно було зручним і водночас надійно захищало?

Насамперед, необхідно визначитися із сумою грошей, яку власник мотоцикла готовий витратити на придбання мотоекіпірування. Тут доцільно нагадати рекомендацію досвідчених мотоциклістів, що заощаджувати на екіпіруванні не можна, оскільки це життя та здоров'я.

Потім слід прийняти рішення, для якого сезону потрібне екіпірування, бо для літнього періоду бажано легковентильоване тканинне мотоекіпіровка, а ось для осені і ранньої весни - обов'язково непродувна шкіряна.

І ще один фактор, з яким необхідно визначитися: для яких умов потрібне мотоекіпірування:

  • для їзди містом;
  • для заміських та далеких туристичних поїздок;
  • для швидкісного катання;
  • для участі у мотокросі.

При виборі екіпіровки для міських умов у літній період, корисно дізнатися про її вентиляцію. Адже у місті дуже багато світлофорів, на червоне світло яких необхідно зупинятися, до того ж швидкість руху у межах населеного пункту обмежена, тобто. охолодження мотоцикліста зустрічним потоком повітря недостатнє. Щоб не допустити перегріву тіла і не викликати дискомфорту, екіпірування повинне мати повітряні канали.


Вибираючи мотоекіпіровку для заміських літніх туристичних поїздок, слід з'ясувати її вологостійкість та одночасно вентильованість, щоб не порушувати теплообмін тіла. Ще потрібно звернути увагу на наявність достатньої кількості кишень, щоб усе необхідне в далеких поїздках було під рукою.

Для подорожей навесні та восени потрібно звертати увагу на здатність екіпірування протистояти холодним зустрічним потокам.

Любителям швидкої їзди слід подбати про максимальну захисну здатність екіпірування, оскільки швидка їзда нерідко спричиняє падіння та травми мотоцикліста.

Щоб уникнути травмування під час мотокросу, екіпірування повинне відрізнятися підвищеною жорсткістю, а також бути вогнетривкою, щоб не допускати опіків від розжареного двигуна та вихлопної труби.

Вибираючи мотошолом, важливо звернути свій погляд на його максимальну захисну характеристику, чим відрізняється повністю закритий мотошолом.

Також висока захисна ефективність пред'являється до мотоочерепиці, яка обов'язково має бути виготовлена з удароміцних матеріалів.


24.09.2022

Коментарі 0