Коротка інформація

Panasonic Toughbook CF-19 – це захищений ноутбук, який відповідає вимогам воєнних стандартів США. Крім армії та силових структур, він використовується фахівцями, які працюють в екстремальних фізичних та метеорологічних умовах, а також в агресивному середовищі.


Захищеність

Ноутбук має дуже високий рівень захисту від пилу та вологи – IP54. Розрахований на нормальну роботу за температури від мінус 23 до плюс 60°C. Його корпус з ребрами жорсткості виготовлений із магнієвого сплаву, що відрізняється високою міцністю. Для протистояння вібраціям, ударам та статичним механічним навантаженням основні деталі закріплені особливим способом монтажу, а жорсткий диск захований у металевий контейнер з демпферами.

Щоб під час ударів та вібрації ноутбук не відкривався, є двоходовий замок. Враховуючи захищений корпус та внутрішню начинку, його вага досягає 2,3 кг.


Технічні дані

Ноутбук має такі основні технічні характеристики: накопичувач інформації – жорсткий диск, об'ємом 80 Гб, оперативна пам'ять – 1 Гб (є можливість збільшення до 4 Гб), процесор Intel Core 2 Duo U7500.

Є USB-порти, порт зовнішнього дисплея, роз'єми WAN, LAN, підключення зовнішнього мікрофона, слот SD-карт. Також є WiFi, Bluetooth.

Важлива особливість у ноутбуку немає звичного вентилятора для охолодження процесора. Його остуджування відбуватиметься на корпус самострумом по спеціальних теплових трубках. Таке охолодження не тільки досить ефективне, а й завдяки відсутності вентиляційних отворів, захищає ноутбук від попадання вологи та пилу всередину корпусу. Все це гарантує його надійну роботу та збереження наявної інформації, програм у будь-яких ситуаціях.

Враховуючи укомплектування літій-іонною батареєю, можливість автономної роботи сягає понад 8 годин. Для збільшення автономної роботи та розширення можливостей, батарея та жорсткий диск зроблені швидкознімними та легкозамінними.

З метою максимального використання можливостей ноутбука, він комплектується стілусом та подовженим перехідником порту USB.


Характеристика екрану

Для захищених комп'ютерів, які працюють в екстремальних умовах, велике значення має екран та його здатність давати якісне зображення у будь-яких умовах. У Panasonic Toughbook CF-19 екран сенсорний, поворотний, має діагональ 10,4 з роздільною здатністю 1024х768, а також яскраве підсвічування і покриття антивідблиску. На ньому можна працювати як пальцем, що навіть знаходиться в рукавичці, так і стілусом. І що важливо, екран можна повертати на 180 градусів, після чого ноутбук ставати планшетом.

08.10.2022

Коментарі 0

Рекомендовані товари