Захищена техніка

Поняття про захищену техніку

Сьогоднішнє життя не мислиме без ноутбуків і планшетів, оскільки це наші незамінні помічники як у професійній діяльності, так і в побуті. Тому з кожним роком все більші вимоги пред'являються до їхньої надійності, можливості стабільно працювати в холод і спеку, дощ та сніг, в агресивному середовищі та складних умовах.
Однак не всі мобільні обчислювальні пристрої здатні надійно працювати за таких обставин, а лише захищена техніка. Адже захищені ноутбуки та захищені планшети мають підвищену надійність і здатні безперебійно працювати в будь-яких природно-кліматичних умовах, а також протистояти ударам, падінням, впливу дуже низьких або дуже високих температур. А найголовніше, здатні зберегти наявну в них інформацію.
Підвищена надійність має дві категорії: збільшена міцність корпусу та підвищена надійність усієї начинки, тобто. повний захист. Попит має максимально захищена техніка.
Ці портативні комп'ютери не змагаються за обчислювальною потужністю з офісними комп'ютерами і просунутими ноутбуками, оскільки їх завдання полягає в здатності працювати в будь-якому місці, будь-яких обставин.

Особливості захищеної техніки

Для можливості працювати в екстремальних умовах захищена техніка має дуже міцний, зазвичай металевий корпус, екрани захищені високоміцним пластиком, клавіатура поміщена у вологозахищений блок, а роз'єми герметично закриті. Замість жорстких дисків механічного характеру нерідко використовуються SSD-накопичувачі, які зазвичай легкознімні, щоб у критичних ситуаціях їх можна було швидко витягти, зберігши, таким чином, інформацію. Також має дуже ємну акумуляторну батарею.

Кому потрібні захищені комп'ютери

Захищені ноутбуки та захищені планшети є незамінними для збройних сил України, служби МНС, силових структур, будівельників, металургів, хіміків, геологів, моряків, медиків, мандрівників, для всіх, кому доводиться користуватися обчислювальною технікою в екстремальних ситуаціях. Адже захищена техніка дає можливість надійно працювати під час атмосферних опадів, під час занурення у воду, в умовах агресивного середовища тощо. Випускаються два види захищеної техніки: виконані в індустріальному та військовому виконанні. Звичайно, військове виконання – це найнадійніші вироби.


Як вибрати та купити захищену техніку

При виборі звичайного ноутбука або планшета наголос робиться на начинку пристрою, то при покупці захищеної техніки потрібно звертати увагу на ступінь захисту, який має два типи. Стандарт IP-67 забезпечує надійну роботу пристрою в суворому середовищі, при падінні, короткочасному зануренні у воду на глибину до 1 м. У стандарті IP-68 ступінь захисту ще надійніший, наприклад, занурення у воду допускається до 3 метрів.

Потрібно пам'ятати і про те, що захищені ноутбуки і захищені планшети дорожчі за звичайні і мають дещо незвичний, більш значний вигляд, а саме: кути або торці з гумовими накладками, всі роз'єми закриті герметичними заглушками або кришками, а враховуючи збільшену вагу, у більшості виробів є ручки для перенесення.

Купити захищену техніку можна у нашому Інтернет-магазині Tovarus.


Показано з 1 по 24 із 57 (всього 3 сторінок)

Відгуки про продукцію

20.04.2024
Александр: Апарат супер...для военых вобше топ.gps modem