Будь-який ноутбук застаріває

Ноутбук – незамінний помічник та супутник ділової людини, бізнесмена, студента, корисний на відпочинку, у відрядженнях та подорожах. Проте згодом він застаріває і потрібно проводити апгрейд, тобто. модернізацію. Поряд із цим, ноутбуки навіть найвідоміших фірм можуть ламатися. І в тому, і в іншому випадку потрібні запчастини та комплектуючі до ноутбука.


Потреба в ремонті та апгрейді

Практично в будь-якому ноутбуці просто замінюється жорсткий диск, клавіатура, екран монітора, охолоджуючий вентилятор, пам'ять, процесор, і, звичайно, акумулятор. Не складає жодної складності і заміна приводу CD/DVD. У принципі можна замінити і відеокарту, хоча зробити це складніше.

Крім того, у міру освоєння цієї техніки, у користувачів з'являється потреба збільшити швидкість обробки інформації, обсяг оперативної пам'яті або жорсткого диска, оскільки можливостей для покращення роботи ноутбука досить багато.

Що стосується ремонту, то доцільно при його проведенні одночасно зробити і апгрейд, бо рано чи пізно його доведеться виготовляти, особливо якщо ноутбуку вже кілька років.

Важливо пам'ятати і те, що в силу конструктивних особливостей ноутбуків, комплектуючі стаціонарних персональних комп'ютерів, здебільшого не схожі ні за розміром, ні по роз'ємах, ні по шлейфах. Тому потрібно шукати тільки запчастини до ноутбука, а іноді навіть для конкретної моделі.


Необхідні запчастини та комплектуючі

Для ремонту найбільш потрібні такі запчастини до ноутбука:

 • клавіатура;
 • Блоки живлення;
 • вентилятори;
 • петлі;
 • деталі корпусу;
 • роз'єми та інші запчастини.

Щоб провести апгрейд найчастіше необхідні:

 • оперативна пам'ять;
 • жорсткий диск;
 • матриця;
 • кадді;
 • накопичувач SSD.


Де купувати запчастини

Запасні частини для ноутбука здебільшого виготовлені з використанням мікросхем і високих технологій виробництва. Тому комплектуючі до ноутбука купувати у випадкових осіб у жодному разі не можна, оскільки іноді під виглядом нових пропонуються освіжені зношені запчастини. Отже, заощадивши невеликі гроші на ремонті, можна вивести ноутбук повністю з ладу та потрапити на значні витрати у зв'язку з необхідністю купувати новий. Не варто брати і деталі, що були у використанні, навіть якщо вони використовувалися недовго. Купувати запчастини до ноутбука потрібно лише у спеціалізованих магазинах і лише оригінальні комплектуючі до ноутбука, оскільки тут усі запчастини проходять передпродажну діагностику.

Те саме стосується і самостійного апгрейду, а тим більше ремонту. Ноутбук - це складний електронний виріб, для ремонту якого слід користуватися послугами тільки спеціалізованих фірм, в жодному разі не довіряючись місцевими «кулібіним», внаслідок їх втручання легко залишитися і без грошей, і без ноутбука.

У нашому Інтернет-магазині Tovarus є можливість придбати не тільки запчастини та комплектуючі до звичайного ноутбука, але й купити запчастини для захищених ноутбуків, починаючи з заглушок роз'ємів і закінчуючи материнськими платами.
Показано з 1 по 24 із 295 (всього 13 сторінок)

Відгуки про продукцію

20.05.2023
Олександр: Хлопці, дуже дякую, нарешті мій Панас працює зі стилусом))) - класний товар. гарну справу робите)