Соленоїди, пульти дистанційного керування

Що таке автомобільні лебідки

Перш ніж розповісти про автомобільні лебідки, потрібно усвідомити, що являє собою лебідка взагалі. Це механічний пристрій, який за допомогою троса здійснює вертикальне або горизонтальне переміщення тягове вантажу. А лебідка для авто - пристрій для витягування автомобіля з бруду, снігових заметів, піску, боліт, глибоких кюветів. Для кого необхідний цей пристрій? Насамперед для Збройних сил України, служби МНС, мисливців, рибалок, лісників, мешканців населених пунктів, куди не прокладено тверде дорожнє покриття, а також для автогонщиків бездоріжжям.

Зазвичай лебідка для авто встановлюється на позашляховиках. Як правило, вона закріплюється попереду автомобіля над бампером або під бампером, але іноді, правда, дуже рідко, позаду машини.


Принцип роботи автолебідки та її різновиди

Відомо, що звичайна будівельна лебідка жорстко кріпиться на стійкій основі великої маси, а вільний кінець троса прикріплюється до вантажу і, накручуючись, підтягує його. А ось лебідка для авто працює навпаки. Вільний кінець її троса закріплюється за дерево, стовп, інший автомобіль або предмет великої маси і, накручуючись, витягує машину з пастки. Трапляються випадки, коли лебідка одного автомобіля витягує інший.

Різновидів автомобільних лебідок досить багато: ручні, гідравлічні, електричні. Найбільш поширені - електричні, оскільки мають невеликі розміри, що не псують зовнішній вигляд машини, і достатню для її витягування тягову силу. А перевагою перед іншими видами є легкість встановлення та підключення, безпека, надійність, простота користування та можливість функціонування при непрацюючому двигуні.


Управління електричними лебідками

Дуже важливий плюс автомобільних електричних лебідок – їхнє дистанційне керування. Для цього до них надаються пульти керування лебідки для авто, які бувають двох типів: дротові та бездротові. З провідних особливою популярністю користується універсальний пульт дистанційного керування Rugcel, з бездротових - пульт дистанційного керування лебідкою (брелок). Переважніші бездротові пульти керування лебідки для авто, що дозволяють водієві вільно переміщатися біля автомобіля в потрібне місце, наприклад, щоб підштовхнути його або підкласти щось під колеса.


Надійність лебідок

Надійність роботи електричних лебідок значною мірою залежить стану соленоїда. Соленоїди для лебідки – спеціальна котушка індуктивності, контактор для включення та вимкнення електричних ланцюгів лебідки. При надмірному навантаженні та частому використанні пристрою контакти підгоряють, і контактор починає працювати нестабільно. Щоб не опинитися без працюючої лебідки в невідповідному місці, досвідчені автомобілісти рекомендують мати в машині запасні соленоїди для лебідки або придбати блок соленоїдів Rugcel на 250 або 500А.


Де купити автомобільні лебідки

Якісні автолебідки від найкращих світових виробників пропонуємо купувати у нашому Інтернет-магазині Tovarus, де є продукція за доступними цінами. У нас можна купити запчастини для автомобільної лебідки – як окремі, так і в асортименті.
Показано з 1 по 24 із 37 (всього 2 сторінок)