Що таке міні-комп'ютер?

Останнім часом у всьому світі дуже великої популярності набувають міні-комп'ютери, які іноді називають неттопами. Тому сьогодні багато хто задається питаннями, а що таке міні-комп'ютер і де можна купити-міні-комп'ютер?

Це мініатюрний комп'ютер, що не відрізняється за основними функціональними характеристиками від громіздких персональних комп'ютерів. А велика кількість роз'ємів та портів дозволяють підключати всі необхідні додаткові пристрої.

Важливо сказати і про те, що міні персональний комп'ютер доступний за ціною для більшості людей, оскільки дешевші за звичайний. Крім того, йому не потрібно встановлювати операційну систему через те, що на більшості комп'ютерів, що надходять у продаж, вона встановлена виробником.


Переваги міні-комп'ютерів

Головна їх перевага в тому, що вони створені на підставі досягнень сучасної науки і техніки, а виготовлені із застосуванням інноваційних технологій, що є гарантією тривалої експлуатації та дозволяють працювати тривалий час без виключення та перегріву.

Дуже важлива перевага цих комп'ютерів перед звичайними персональними комп'ютерами, це компактність, що дає можливість їх легко переміщати та використовувати в будь-якому місці, де є невелика рівна та стійка поверхня розміром не більше 20 см х 20 см.

Є міні персональний комп'ютер, який можна кріпити на стіні, на боці столу або навіть на задній поверхні монітора. Інакше кажучи, їх розмір і дизайн максимально пристосовані домашніх умов, тобто. одомашнені. Але водночас випускаються і моделі, дизайн яких підходить для офісів. Комп'ютер у міні-корпусі позбавлений такого недоліку як велика кількість різних проводів, чим рясніють стаціонарні ПК.


Особливості міні-комп'ютерів

Важлива особливість: настільники, як часто називають, ні з швидкості обробки інформації, ні з потужності не поступаються звичним нам персональним комп'ютерам. Зазвичай ця комп'ютерна техніка працює абсолютно безшумно. Також є спеціальні дуже потужні міні-комп'ютери, які можуть використовуватися як ігровий центр, що мають не тільки велику швидкість і потужність, але витримують значне багатогодинне навантаження.

Міні-комп'ютери дозволяють економити електроенергію. В результаті застосування процесорів з енергетично ефективними мікроархітектурами комп'ютер у міні-корпусі споживає всього 60 вт, тоді як класичні ПК – більше 300 вт. Також він дешевше у ремонті та обслуговуванні, т.к. більшість із них мають модульну модифікацію. Ось що таке міні-комп'ютер.


Міні-комп'ютер Lenovo

Одним із найбільш затребуваних є міні-комп'ютер Lenovo, що має надійну конструкцію, що дозволяє легко обслуговувати та при необхідності проводити ремонт. Він невеликих розмірів – не більше 20 см, дуже тонкий – трохи більше ніж 3 см і має значний набір портів. Комп'ютер Lenovo може встановлюватися як у вертикальному положенні, так і в горизонтальному. Зазвичай комплектується процесором Intel Core частотою від 2,9 ГГц, вінчестером від 128 Гб, оперативною пам'яттю від 4 Гб. Але є у продажу і потужніші зразки.

Купити міні-комп'ютер можна у нашому Інтернет-магазині Tovarus.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)