Мотоаксесуари та Мотоекіпірування

Поняття про мотоекіпірування

Відомо, що мотоцикли, квадроцикли та скутери – одні з найбільш травмонебезпечних видів транспорту. Тому їхні власники, перш ніж виїхати на дорогу, мають придбати спеціальний одяг для захисту від травм унаслідок падіння чи ДТП.


Мотоекіпірування для верхньої частини тіла

Один із найголовніших аксесуарів – мотошолом, який у разі падіння захищає мотоцикліста від пошкодження голови та струсу мозку.

Немаловажним аксесуаром є мотокуртка – для холодної пори року шкіряна, а для літньої – тканинна з вентиляційними отворами. Вона одягається безпосередньо на тіло та крім його захисту від порізів та садна під час падіння, ще й зігріває у прохолодну погоду.

Цілість шкірних покривів ніг та сідниці при ДТП убережуть мотобрюки.

Дуже надійним захистом є моточерепаха, особливо Duhan, що є набором захисних щитків для кожної ділянки тіла, що захищають внутрішні органи, скелет мотоцикліста та його хребет від пошкоджень і переломів.

Обов'язковими для мотоцикліста є мото рукавички – тканинні на літо та шкіряні для холодної пори року. Правильно підібрані рукавички при падінні захистять кисть від вибоїв та порізів.


Мотоекіпірування для нижніх кінцівок

Для захисту колін необхідно придбати наколінники, оскільки при падіннях найчастіше удар припадає саме на коліна. Високою захисною ефективністю відрізняються мотонаколінники Duhan та Scoyco.

Щоб уберегти стопи від травмування та опіків розпеченими частинами мотоцикла, потрібно взувати спеціальне взуття – мотоботи.

Багато власників мото не набувають повного екіпірування через його дорожнечу, забуваючи про те, що дуже часто продається мотоекіпірування зі знижкою.


Що таке мотоаксесуари

Аксесуари для мото – різні пристрої для безпечної та комфортної їзди на мототранспорті.


Мотоаксесуари для підвищення безпеки

Найголовнішим у цьому напрямі є мотодзеркало заднього виду. Хоча мотоцикли здебільшого комплектуються дзеркалами, але для кращого огляду потрібно придбати дзеркала, що покращують огляд.

Мотоцикл дуже ласий транспортний засіб для викрадачів, а тому потрібно встановити механічні чи електронні протиугінні системи.

Для тривалого збереження мотоцикла в чудовому естетичному вигляді та оберігання від псування гумових та шкіряних виробів слід використовувати моточехол.


Мотоаксесуари для підвищення комфорту

Багато мотоциклістів зараз користуються у дорозі смартфоном. Для зручності користування ним та безпеки під час руху необхідно придбати тримач для телефону на мотоцикл. Важливо, щоб він був у герметичному водонепроникному чохлі.

Багато мотовласників використовують відеореєстратор, тримач для якого також дуже необхідна річ.

Мотонавігатори зараз широко застосовуються мотоциклістами. Але для мотоциклів вони відрізняються посиленим та вологозахисним корпусом, а також спеціальним програмним забезпеченням.

Навіть при їзді містом, бажано мати невелику мотоциклетну сумку для найнеобхідніших речей – мотокофр, який кріпиться на паливний бак чи вилку мотоцикла.

Таким чином, маючи мотоаксесуари та мотоекіпірування, їзда на мотоциклі, квадроциклі чи скутері буде комфортною та безпечною. А придбати їх рекомендуємо, відвідавши магазин мотоекіпіровки на сайті Інтернет-магазину Tovarus.Показано з 1 по 24 із 91 (всього 4 сторінок)