Тримачі телефонів для мотоцикла велосипеда

Тепер утримувач для телефону є і для мотоциклів

Сьогодні мобільний телефон та смартфон стали невід'ємною частиною нашого життя. За допомогою гаджетів ми не лише розмовляємо, а й обмінюємося письмовими повідомленнями, читаємо новини, проводимо платіжно-фінансові операції, керуємо розумним будинком та виконуємо ще масу операцій, заощаджуючи таким чином час на фізичне відвідування необхідних установ.

Для зручності користування телефонами автомобілістам та безпеки їхнього руху, з'явилися всілякі тримачі для телефонів із кріпленням на скло або на торпеду.

Але такими пристосуваннями якийсь час були обділені мотоциклісти. Тому, щоб скористатися телефоном, їм доводилося зупинятися або, наражаючи себе на небезпеку ДТП, користуватися телефоном, керуючи мотоциклом однією рукою. А щоб під час руху скористатися навігатором чи картами взагалі можливості не було.

Однак останніми роками виробники звернули увагу і на байкерів, скутеристів, велосипедистів та у продажу з'явилися різноманітні моделі утримувачів для телефону на кермо мотоцикла.


Різновиди власників телефону

Для зручності та задоволення різноманітних смаків байкерів, промисловість випускає найрізноманітніші власники, такі як:

  • тримач телефону вологозахищений – являє собою вологозахищений бокс із кріпленням на кермо, маючи який можна користуватися телефоном навіть під час дощу;
  • Утримувач телефону універсальний - має USB порт і можливість регулювання положення. Підходить для мотоцикла, квадроцикла, скутера та велосипеда;
  • тримач телефону на дзеркало – оснащений портом USB, що дозволяє налаштовувати кут нахилу, що дуже важливо, якщо в дорозі телефон використовується як GPS;
  • тримач телефону з модулем бездротової зарядки – обладнаний бездротовою зарядкою та портом USB, що позбавляє мотоцикліста від незручних дротів;
  • тримач телефону в дзеркало – дуже надійний тримач, що встановлюється у кріплення дзеркала, може нахилятися та повертатися на будь-який кут.

Така різноманітність дозволяє власник телефону на мотоцикл купити різних моделей та на різні типи мотоциклів, скутерів, велосипедів, а також на двоколісний електротранспорт.


Як швидко купити тримач

На жаль, купити тримач для телефону на мотоцикл у магазинах мобільних телефонів не завжди вдається, оскільки ці атрибути здебільшого продаються в авто- та мотомагазинах. Однак лише у великих населених пунктах є такі спеціалізовані торгові точки, а поїздка до столиці чи інших великих міст – це час та додаткові витрати. У такому разі зручно скористатися Інтернет-магазином. Дуже великий асортимент різних конструкцій, способів кріплення – на будь-який смак та для будь-якого двоколісного транспортного засобу має Інтернет-магазин TovarUS. Якщо виникла потреба придбати мототримач для телефону, в цьому магазині є великий вибір даного товару найвищої якості.Показано з 1 по 24 із 30 (всього 2 сторінок)