Захищені ноутбуки

Коротко про захищені ноутбуки

Захищені ноутбуки – це сучасні міні-комп'ютери, що мають міцний та герметичний корпус, а електронна начинка надійно захищена від механічних дій демпферами та модульною компоновкою. Така конструкція дозволяє їм надійно працювати у екстремальних умовах. Зрозуміло, що у подібних захищених ноутбуках ціна дещо вища, ніж у звичних нам побутових, і залежно від моделі коливається від 6000 до 19000 гривень.


Хто користується захищеною технікою

Сьогодні захищеними ноутбуками широко користуються не лише Збройні Сили України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, інші галузі, які займаються екстремальною діяльністю, а й окремі громадяни.

Насамперед це стосується бізнесменів, які за допомогою ноутбуків замовляють товар, проводять його оплату, сплачують усілякі внески та податки. Природно, ноутбуки у них завжди з собою, що зазвичай знаходяться в багажнику автомобіля, де піддаються постійній трясці, різним температурам, а іноді і впливу агресивних речовин, що перевозяться в багажнику. Тому для цієї категорії людей незамінними є захищені ноутбуки, пристосовані для таких умов експлуатації. Ось підприємці і прагнуть купити такі захищені ноутбуки, які б стабільно функціонували навіть при недбалому зверненні. Дуже затребуваними є захищені ноутбуки Dell Lattitude 7204 (i5-4310), Getac B300 (i7-4600U), Panasonic Toughbook CF-53 MK4 (i5-4310U), General Dynamics Itronix GD8200 (i7-26).

З цієї ж причини дана комп'ютерна техніка великою популярністю користується у автогонщиків, які беруть участь у різних авторалі в Україні та за кордоном. Адже умови гонки з неймовірними трамплінами та стовпами пилу звичайні ноутбуки не витримують, а для автогонщиків вони потрібні як повітря. Ось їм на допомогу приходить захищена комп'ютерна техніка.

Враховуючи, що ці міні-комп'ютери волого- і пиленепроникні, вони надійно працюють при різноманітних атмосферних опадів (сніг, дощ, град, піщані бурі тощо). Також на їх стійку роботу не суттєво впливає висока і низька температура. А тому вони не замінні для геологів і моряків, альпіністів і мандрівників, землеробів запорошених фермерських полів та спекотних пустель, для всіх тих, чия робота чи відпочинок проходять в умовах, що відрізняються від звичайних.

Через герметичність захищених комп'ютерів, вони також здатні безперебійно працювати в запилених заводських цехах і виробничих хімічних лабораторіях, скрізь, де в повітрі є агресивна газово-дрібнодисперсна суміш.


Де придбати захищені ноутбуки

Слід сказати, що останнім часом в Україні існує чималий вибір захищених ноутбуків. Дуже довгу лінійку мають ноутбуки Panasonic Toughbook. На ринку також представлені ноутбуки Dell Lattitude, General Dynamics ltronix, Getac та інші. Тому захищений ноутбук купити Україна не становить жодної складності.

Відомо, що столиця України це не лише важливий адміністративно-культурний центр, а й значний торговий центр. Отже, тут є можливість обрати найбільш підходящі захищені ноутбуки Київ також є місцем роботи Інтернет-магазину TovarUS, в якому ноутбуки та інші товари не потрібно довго чекати – вони завжди є на складі.Показано з 1 по 24 із 43 (всього 2 сторінок)

Відгуки про продукцію

20.04.2024
Александр: Апарат супер...для военых вобше топ.gps modem