Мото екіпірування

Що являє собою мотоекіпірування

Мотоекіпіровка – це комплект одягу та пристроїв для захисту мотоцикліста від травм, забоїв, саден під час дорожньо-транспортних пригод. Найчастіше купується мотоекіпіровка у Києві чи інших великих містах, де є спеціалізовані магазини.


Навіщо потрібне мотоекіпірування

В останні роки кількість мотобайкерів на дорогах України зросла. Це з тим, що населенню стали доступними легкі, середні і важкі мотоцикли. Разом із двоколісним транспортом, дорогами рухаються і триколісні (мотоцикли з бічним причепом) та чотириколісні (квадроцикли). Всі вони є транспортними засобами підвищеної небезпеки, а збільшені швидкості є причиною, і найчастішою причиною дорожньо-транспортних пригод.

Тому, виїжджаючи на вулиці і дороги, кожен досвідчений байкер і мотоцикліст-початківець повинні захистити себе від травм надійним мотоекіпіруванням.


Види мотоекіпіровок

Слід також сказати, що мотоекіпіровки мають три види: міська – для їзди містом, кросова – для руху пересіченою місцевістю, туристична – для поїздок на довгі дистанції. До складу будь-якого з цих комплектів входить мотошолом, що захищає від травм голову, а також мотокуртка, мотоштани, мотоботи та мото рукавички. Однак вони не оберігають від тяжких травм та вибоїв. Для максимального захисту обов'язково потрібні наколінники і моточерепаха, що складається зі спеціальних твердих пластин і є бронежилетом. Дуже зручним для їх придбання є магазин мотоекіпірування онлайн.


Яким виробникам віддати перевагу

Більшість байкерів – це люди молодого та середнього віку, які люблять швидкість, тому прагнуть, щоб мотоекіпірування було надійним. Цій вимогі відповідає моточерепаха від копамнії Duhan, мотонаколінники Duhan та Scoyco, а придбати їх можна, відвідавши магазин мотоекіпірування Київ. Досвідчені мотоциклісти кажуть, що на мотоекіпіруванні економити в жодному разі не можна, оскільки воно рятує наїзника від тяжких травм та смертей.


Як швидко придбати мотоекіпірування

Мало хто обзаводиться мотоекіпіровкою до покупки залізного коня. Але як тільки в гаражі з'являється блискучий хромованими деталями і мотоцикл, що пахне фарбою, відразу ж виникає необхідність терміново купити мотоекіпіровку. У населених пунктах, де немає спеціалізованих магазинів, зручно мотоекіпірування купити онлайн. Найкращим є Інтернет-магазин TovarUS.


Мотоекіпірування для жінок

Все частіше на мотоцикли сідають жінки та дівчата. Вони велику увагу приділяють красі та стильності мотоекіпіпровки, намагаються, щоб вона повністю відповідала їх розмірам, красиво сиділа, і, природно, звертаються до магазину стильне мотоекіпірування. Цікава особливість, якщо чоловіки більше люблять роздільні куртку та штани, то жінки віддають перевагу комбінезонам, що підкреслюють фігуру, і прагнуть купити мотоекіпірування яскравих кольорів, щоб привертати увагу. Але це грає позитивну роль у безпеці, оскільки яскравий одяг мотоцикліста видно здалеку і відразу впадає в око. А тому, не зайве і чоловікам задуматися про яскравий колір свого мотоекіпірування.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)