Моточерепаха Duhan Vest Black L


  • Модель:
    DH-05-BodyarmourVest

Переваги панцира від компанії Duhan:

- висока заводська якість виконання
- зручність носіння і висока безпека від ковзання і ударів
- добре прошиті шви
- якісний пластик, фастекси, липучки і блискавка (перед відправкою все перевіряється)

Даний захист добре підійде для будь-яких дисциплін: стріт, ендуро, чопер, моторолер, і навіть для мотокросу.

Моточерепаха Duhan - забезпечує відмінний комплексний рівень захисту вашого тіла від різних дорожніх ситуацій, поганих погодних умови і не тільки, можна використовувати як в ендуро, так і повсякденній їзді по місту, так і бездоріжжю.

Універсальність цієї моточерепахи в тому, що налокітники у даній моделі йдуть окремо від самої черепахи (панцира), що дає можливість з легкістю використовувати її як мото панцир, це зручно влітку, можна з легкістю одягнути під куртку, вітровку, дощовик, джерсі і так далі.

Китайська компанія-виробник мотоекіпіровки Duhan заснована в 1997 році випускає якісну, як чоловічу, так і жіночу, захисну екіпіровку для мотоциклістів. Вся мотоекіпіровка Duhan відповідає вимогам міжнародних стандартів якості і безпеки, виробляється з якісних матеріалів із застосуванням сучасних технологій.

Розмір L - підійде на зріст 160-175см, і вагу 60-82кг, має регулювання.

На що звертати увагу при виборі мотоекіпірування
На що звертати увагу при виборі мотоекіпірування
Вибираючи мотоекіпіровку, важливо розуміти, що вона повинна не тільки захищати мотоцикліста від травм та переохолоджень, а й не заважати керувати двоколісним транспортом. Якщо ж буде, наприклад, обмежувати рух, то це в критичний момент може спричини..