Захищені планшети

Що таке захищений планшет

Захищені планшети є планшети, що мають аналогічний зі звичайними мікрокомп'ютерами функціонал, але збільшений ступінь захисту. Стандарт IP-67 – це пил вологозахищений планшет, здатний зберігати працездатність навіть після перебування у прісній воді на глибині 1 метра протягом 30 хвилин. Стандарт IP-68 – високий рівень захисту, що забезпечує повну герметичність виробу. Захищений планшет IP 68 допускає занурення в прісну воду на глибину до півтора метра протягом 30 хвилин або короткочасне занурення до 3-х метрів.


Особливості захищених планшетів

Враховуючи велику міру захисту, такі планшети стійкі до падінь, ударів, високої та низької температури. Тому вони незамінні для використання в екстремальних умовах і тривалий час, оскільки акумулятор забезпечує безперебійну роботу виробу щонайменше 10 годин.

Важлива особливість, захищені планшети мають зручно розташовані кнопки управління, прості в користуванні і невеликі за розмірами. Дозволяють успішно працювати з документами, спілкуватися з друзями у соціальних мережах та відеозв'язку, знайомитися з новинами, дивитися фільми, фотографувати та редагувати фотографії.

Захищені планшети відрізняються високою продуктивністю, яку зазвичай забезпечує процесор типу Intel Core M-5Y10c, 4 ГБ оперативної пам'яті та 128 ГБ постійної пам'яті SSD. Для зручності є 2 камери – основна 8 МП з автофокусом та фронтальна – 2 МП, мікрофон, інтерфейси: micro-HDMI, USB 3.0, Micro Serial, безконтактний зчитувач смарт-карток, комбінований аудіороз'єм та роз'єм живлення.


Чим відрізняється захищений планшет від звичайного

Відмінність захищеного планшета від споживчого полягає над електронної начинці, над швидкості обробки інформації, а ступеня його захисту. Звичайні планшети зазнають пошкоджень внаслідок недбалого відношення. З ними не можна працювати у вологому чи запиленому середовищі, за низької та високої температури.

Зовсім інша річ – захищені. Вони мають міцний герметичний потовщений корпус, а монітор захищений додатковим склом. Все це дозволяє планшетам залишатися працездатними навіть після неодноразових падінь з висоти 1 метра та експлуатуватись при температурах від мінус 20°С до плюс 55 градусів.


У чому відмінність захищеного планшета від захищеного ноутбука

Істотна відмінність, це відсутність у планшетах повноцінної клавіатури та стандартної миші, що не дозволяє використовувати їх в офісній роботі як основний ПК. Проте захищений планшет значно легше і менше захищеного ноутбука, що є перевагою в тих випадках, коли вага і розмір мають велике значення.


Придбання захищеного планшета

Той, хто вирішив захищений планшет купити, має бути готовим, що ціна буде трохи вищою, ніж звичайного планшета. Адже безперебійна робота в екстремальних умовах, здатність витримувати падіння та удари, можливість працювати за низьких та високих температур коштує грошей. Однак потім ці гроші окупаються сторицею.

В Інтернет-магазині TovarUS є можливість придбати відмінний захищений планшет, ціна якого влаштує більшість покупців.Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)

Відгуки про продукцію

20.04.2024
Александр: Апарат супер...для военых вобше топ.gps modem