Що являє собою ноутбук

Зазвичай захищені ноутбуки досить важкі, що є перешкодою для їхнього щоденного переміщення. Вигідно відрізняється від них Panasonic Toughbook CF-C2 MK2 виробництва Японії. Це найлегший захищений ноутбук, вага якого лише 1 кг 800 г, а товщина – 27 мм. Однак він не тільки легкий, а й швидкодіючий, що досягається сучасною начинкою. Оснащується екраном антивідблиску, що дає можливість чітко бачити зображення навіть при яскравому світлі.


Особливості та переваги

Корпус цього захищеного мікрокомп'ютера виготовлений із міцного, але тонкого магнієвого сплаву, що дозволило мінімізувати вагу. У ньому забезпечений досить гарний захист від пилу, вологи, ударів, вібрацій. Він залишається повністю працездатним у запиленому або вологому місці, а також при падінні з висоти 1 м, рівномірно розподіленому навантаженні на корпус ваги 100 кг. Клавіатуру також повноцінно захищено.

Ноутбук оснащується 12,5 дюймовим сенсорним матовим екраном, роздільною здатністю 1366*768, що має поворотний механізм із потрійного шарніра, що дозволяє легко та швидко перетворити ноутбук на планшет. Тому його небезпідставно називають трансформером. На задній кришці кріпиться зручний ремінь для перенесення.


Специфічні особливості

Panasonic Toughbook CF-C2 MK2 може безперервно автономно працювати протягом тривалого часу, оскільки має функцію гарячої заміни батарей без вимкнення ноутбука. Це надзвичайно важлива функція для безперервної роботи далеко від можливості підзарядки.

Далеко не другорядною особливістю є можливість збільшення, за необхідності, обсягу вінчестера та оперативної пам'яті.


Технічні характеристики

Ноутбук оснащений дуже хорошою внутрішньою начинкою, що дозволяє працювати дуже швидко і надійно зберігати інформацію, що знаходиться в ньому. Швидкодія досягається завдяки 2-ядерному процесору Intel Core i5-4310U з частотою 1,9 ГГц, вінчестеру 256 SSD, оперативній пам'яті 8 Гб, відеокарті Intel HD Graphics 4400. Також в наявності оптичний привід DVD-RW. Для максимальної зручності користувачів є USB 2.0 (1 шт), USB 3.0 (2 шт), бездротові інтерфейси Wi-Fi, Bluetooth, відеоінтерфейси HDMI, а також додаткові порти LAN. Є можливість бездротового зв'язку. Комплектується стілусом та блоком живлення.


Призначення та застосування

Цей мініатюрний персональний комп'ютер конструктивно розроблений для стабільної, надійної роботи поза офісом. Його можна з успіхом використовувати у заводських цехах та шахтах, у різноманітних майстернях та лабораторіях, у польових та похідних умовах, скрізь, де умови відрізняються від кабінетних. Однак він також може використовуватись в офісі.


12.10.2022

Коментарі 0

Рекомендовані товари