Представлення ноутбука

Ноутбук Dell Latitude 5404 (i5-4310U) повністю захищений. Що це означає? Це означає, що він за допомогою міцного корпусу, кутових захисних накладок, спеціального монтажу внутрішнього обладнання та демпфуючих пристроїв не схильний до впливу вібрації, ударів, падінь. Також за допомогою еластичних заглушок внутрішній вміст залишається герметично закритим навіть при роботі у вологих, запилених умовах. А ємна батарея дає можливість безперервної роботи протягом 16 годин. Тому користувачі небезпідставно називають його не вбитим.


Основна технічна характеристика

Високу швидкість обробки інформації забезпечує процесор Intel Core i5-4310U, частотою 2.0 ГГц (3,0 ГГц в режимі Turbo Boost) та 8 Гб оперативної пам'яті типу DDR3, яку за бажанням можна додати до 16 Гб. Вінчестер типу SSD, об'ємом 128 Гб, з можливістю його збільшення до 256 Гб, дозволяє записувати та зберігати значний обсяг інформації. За допомогою відеокарти Intel HD Graphics 520 ноутбук забезпечує успішну роботу із складною графікою.


Важливі додаткові пристрої

Щоб потенціал ноутбука не відрізнявся від персональних комп'ютерів, є інтерфейси USB 3.0 (3 шт.), USB 2.0 (1 шт.), SD card, Wi-Fi, Bluetooth, відеоінтерфейси VGA, HDMI та додаткові порти LAN, COM. Це дає можливість підключення практично всіх виносних та додаткових пристроїв.

Важлива особливість – відносно легке витяг жорсткого диска дозволяє ховати його в сейф, якщо на ньому є секретна, цінна інформація, або користуватися кількома дисками.


Переваги ноутбука

Цей портативний комп'ютер оснащується великим 14-дюймовим, сенсорним екраном, роздільною здатністю 1366*768 з матовим покриттям для запобігання відблиску, гідністю якого є наявність функції мультитач (одночасне торкання пальцями до 5 точок на екрані), що значно прискорює роботу.

Важлива перевага – гравірована клавіатура з підсвічуванням. Це дуже цінно за умов недостатнього освітлення. Для зручності перенесення передбачена потужна ручка, інтегрована в корпус.


Застосування та використання

Враховуючи, що даний ноутбук конструктивно є трансформером, і може стійко працювати в екстремальних умовах (високі та низькі температури, їх різкий перепад, вібрація, вологість, запиленість), він незамінний для військових, лісників, геологів, шахтарів, фермерів і т.п. .


14.10.2022

Коментарі 0