Короткий опис

Цей ноутбук ультра захищений. Він поставляється для армій США та НАТО, тому спроектований та вироблений відповідно до стандартів MIL-STD-810G, MIL-STD-461F, IP-65.

Для збереження працездатності при падіннях, ударах, значному статичному навантаженні на корпус він виготовлений зі спеціально розроблених 4-х основних кожухів з магнієвого сплаву. Тому досить важкий та об'ємний.

Внутрішні компоненти ноутбука мають кілька шарів спеціального захисного покриття від корозії, що запобігає відмовим в результаті окислення з'єднань.

З метою абсолютної герметичності, в ноутбуці відсутня вентилятор і решітки вентиляції, а для відведення тепла використовуються мідні трубки, що відводять тепло на корпус.

Щоб ноутбук можна використовувати на морозі (до -29°C), деякі вузли поміщені в теплозахисний кожух.


Сучасна начинка

Завдяки процесору Intel Core i7-4610M частотою 2.9 ГГц, а в режимі Turbo Boost – 3,3 ГГц, оперативної пам'яті 16 ГБ цей захищений компактний комп'ютер дуже швидко виконує найскладніші завдання. Щоб мати можливість зберігати значний обсяг інформації, встановлено вінчестер SSD 480. З метою максимальної зручності користувачів є багато дротових і бездротових інтерфейсів: USB 3.0 і 2.0 (4 шт.), SD card, LTP, Bluetooth, Wi-Fi, а також відеоінтерфейси HDMI, VGA і додаткові порти LAN, COM. Для роботи зі складною графікою встановлено відеокарту Intel HD Graphics 4600.


Нічна та автономна робота

Ноутбук оснащений 14-дюймовим сенсорним удосконаленим екраном, що має надзвичайно важливі нововведення. Насамперед, це функція QuadraClear, що забезпечує чітке, контрастне зображення текстів, фотографій, графіки за дуже яскравого сонячного світла.

Другим важливим новаторством є функція нічного бачення. Вона дозволяє бачити зображення на екрані у темряві, використовуючи окуляри нічного бачення без зовнішнього фільтра, залишаючись при цьому непоміченим для оточуючих.

Ноутбук універсальний в електроживленні. Він може працювати від змінного струму 220-240 через відповідний адаптер. Також комплектується основною акумуляторною літій-іонною батареєю, яка забезпечує електроживлення протягом 15 годин безперервної роботи, та додатковою літій-іонною акумуляторною батареєю, яка знаходиться у відсіку для мультимедійного обладнання. Двобатарейна комплектація забезпечує автономну роботу понад 24 години.

Для можливості набирати текст у темряві, клавіатура має червоне підсвічування, яке не втомлює очі.


17.10.2022

Коментарі 0

Рекомендовані товари