Поняття про дистанційний пульт управління

В останні роки у власників автомобілів, особливо позашляховиків, зріс інтерес до автомобільних лебідок. Секрет тут простий: ціна доступна, а ефективність цього пристрою майже в 100% випадків гарантує, що автомобіліст дістанеться пункту призначення в будь-яку погоду. Важлива причина популярності – поява різноманітних пультів провідного та бездротового дистанційного керування лебідкою.


Пульт дистанційного керування Rugcel 12-24 v

Невід'ємною частиною сучасної автолебідки є пульт дистанційного керування, що є пристроєм, за допомогою якого можна керувати лебідкою, перебуваючи в салоні автомобіля або за його межами. Особливо популярними є бездротові пульти керування, які дають змогу переміщатися біля автомобіля, не будучи прив'язаним до нього дротом.

Найбільш затребувані універсальні пульти дистанційного керування Rugcel 12-24 V, що мають блок керування та 2 ручні пульти керування. Це дуже зручно для великих позашляховиків та евакуаторів, коли доводиться контролювати вивільнення автомобіля або його навантаження двома людьми з обох боків.

Пульти для рук мають довжину 11 см, ширину 4 см, три кнопки та світлодіодний індикатор: одна кнопка – увімкнення/вимкнення, інші – розмотування та змотування троса. Пульти зручні для рук, приємний дизайн. Комплектуються батарейками А23.


Переваги універсальної

пульта керування лебідкою Rugcel 12-24 v

Пульти виробляються в Китаї згідно замовлення солідної компанії США, а тому надходять з Американського континенту і мають дуже високу якість.

Зважаючи на свою універсальність і враховуючи, що на кінцях проводів блоку управління є сумісні з більшістю виходів селеноїдів з'єднувальні контакти, пульти можуть бути використані для автомобілів, квадроциклів, снігоходів, евакуаторів, а також різноманітних воріт.

Немаловажною перевагою є те, що пульт здатний впевнено функціонувати в радіусі 30 метрів, а з новою батареєю – до 50 метрів з будь-якою лебідкою 12-24 V. Також при застосуванні цього пульта, на відміну від інших, змотування троса припиняється відразу після відпускання кнопки на пульті.

Дуже важливо, що всі складові пульта керування (пульти для рук та блоки керування) герметичні, адже лебідки у 90% випадків використовуються під час дощу, снігопаду.

17.10.2022

Коментарі 0