Кріплення Quick Fist Weapon 01887

Надійні кріплення від американського виробника. Оригінальний продукт.

 • Модель:
  QF-Weapon
 • Пакування:
  Без пакування, поштучно
 • Базова одиниця:
  1шт
 • Робоче навантаження:
  45 кг
 • Призначення:
  Фіксації гвинтівок, рушниць та інших типів зброїх в авто та на стендах
Вартість: 736 грн.

Виробництво в США, місто Nashville. 
Гумові кріплення Quick Fist виготовляються за запатентованою формулою суміші гум. Унікальність матеріалу гарантує надійність та довговічність експлуатації виробів. Мають максимальну стійкість до температурних перепадів, несприйнятливі до негативного впливу ультрафіолету, олій та інших подразників зовнішнього середовища. 
Якість продукту дозволяє з упевненістю рекомендувати для використання у найскладніших умовах офф-роуду, туризму та просто гаража. Можливості застосування безмежні.

За відсутності конкуретнів кріплення Weapon по своїм можливостям доволі унікальне і створювалося для надійної, безпечної і зручної фіксації будь-якого виду зброї в авто, на стендах.
Розробка компанії Quick Fist для військових і поліції США, але з успіхом знайшла застосування і для цивільних цілей таких як полювання, страйкбол, пейнтбол.

Кріплення з двох частин: фіксація прикладу і друга частина для цівки. Передбачено достатню кількість кріпильних варіацій під будь-які габарити. Легко монтується в автомобілі, спецтехніці, мототехніці.
Зберігання зброї можливе в вертикальному і в горизонтальному положенні.
Робоче навантаження: до 45 кг.

Універсальне кріплення Quick fist
Універсальне кріплення Quick fist
Автоексперти заявляють, що сьогодні приблизно 90% власників автомобілів використовують своїх залізних коней не лише для пересування, а й перевезення різноманітних речей. І щоразу виникає проблема, як надійно та зручно їх закріпити. Ось тут якнайкраще..

Теги: кріплення зброї гвинтівки, кріплення Quick Fist Weapon 01887, гумове кріплення Quick Fist Weapon 01887, кріплення для зброї Quick Fist Weapon 01887, кріплення для зброї в авто Quick Fist Weapon 01887, Quick Fist Weapon 01887, кріплення зброї Quick Fist Weapon 01887,