Автоексперти заявляють, що сьогодні приблизно 90% власників автомобілів використовують своїх залізних коней не лише для пересування, а й перевезення різноманітних речей. І щоразу виникає проблема, як надійно та зручно їх закріпити.

Ось тут якнайкраще підійде кріплення Quick fist. Воно являє собою виріб з міцної гуми, основа якого кріпиться двостороннім скетчем, шурупами або саморізами в будь-якому місці до кузова автомобіля, а еластична петля дозволяє охопити і надійно пристебнути предмет. Пристрій має довгу лінійку модифікацій, що дозволяє вибрати його для будь-яких цілей.


Mini Quick fist

Найменше кріплення. Його діаметр становить від 13 мм до 22 мм, що дозволяє надійно кріпити невеликі інструменти або речі, такі як викрутка, шланг, саперна лопата тощо, вагою не більше ніж 6 кг.


Quick Fist Rubber Clamp (Standard)

Це така категорія гумового хомута, що забезпечує кріплення предметів, речей, які мають діаметр від 25 мм до 75 мм. Його можна використовувати для закріплення більших предметів, що досягають ваги 10 кг, наприклад, маленька сокира або молоток.


Quick Fist 3 (Universal)

Дане кріплення дає можливість зафіксувати та перевозити ще більші речі та предмети (домкрат, насос, набір ключів), що мають діаметр від 70 мм до 90 мм, вага яких досягає 20 кг.


Long Arm Quick Fist

Цей тип має діаметр петлі кріплення 140 мм і дозволяє закріпити речі, вага яких сягає 22 кг, а саме, ємності з маслом, склоочисником, вогнегасником і т.п.


Super Quick Fist

Пристосування дає можливість надійно пристебнути та перевозити предмети великого розміру – від 60 мм до 250 мм у діаметрі та до 23 кг ваги. Це може бути, наприклад, невелика наповнена паливом каністра.


Quick Fist XL

Цей кріплення дозволяє закріплювати заповнені круглі баки та бочки, діаметр яких досягає 380 мм, або ящики розміром до 750 мм, вагою 68 кг.


Quick Fist Universal

Діаметр захоплення цього власника становить до 1300 мм, а вага предмета, що перевозиться, до 90 кг. Зручно використовувати для кріплення балона газобалонного обладнання автомобіля.


Quick Fist Rubber Tie Down Belt

Дуже міцний гумовий хомут для кріплення баків та каністр, оскільки він витримує великі динамічні вертикальні та горизонтальні навантаження.


Важлива особливість кріплень усієї лінійки цих виробів полягає в тому, що вантаж із зазначеною вагою можна закріплювати при застосуванні одного кріплення. Якщо ж використовуються два, то тягар вантажу, що перевозиться, допустимо збільшувати в два рази.


03.10.2022

Коментарі 0

Рекомендовані товари