Кріплення Quick Fist Nozzle (Quick Fist 3") 50050 Блістерне пакування 1шт

Надійні кріплення від американського виробника. Оригінальний продукт.

 • Модель:
  QF-Nozzle-blister
 • Пакування:
  Блістерне пакування
 • Базова одиниця:
  1 шт
 • Діаметр хвату:
  від 70 до 83 мм
 • Монтажні розміри:
  32 х 114 мм
 • Робоче навантаження:
  23 кг
 • Призначення:
  Для фіксації труб, балонів, рейкових домкратів «хай джек»(hi jack), важкого інструменту
Вартість: 698 грн.

Виробництво в США, місто Nashville. 
Гумові кріплення Quick Fist виготовляються за запатентованою формулою суміші гум. Унікальність матеріалу гарантує надійність та довговічність експлуатації виробів. Мають максимальну стійкість до температурних перепадів, несприйнятливі до негативного впливу ультрафіолету, олій та інших подразників зовнішнього середовища. 
Якість продукту дозволяє з упевненістю рекомендувати для використання у найскладніших умовах офф-роуду, туризму та просто гаража. Можливості застосування безмежні.

Кріплення Nozzle 3 "одне з найміцніших в лінійці Quick Fist. Для фіксації предметів діаметром від 70 до 83 мм. Може використовуватися для фіксації труб, балонів, рейкових домкратів «хай джек»(hi jack), важкого інструменту.
При монтажі передбачені центрувальні пальці, а також основне кріпильний отвір під гвинт або шуруп.
В упаковці 1шт.

Характеристики:
Робоче навантаження: 23 кг на одне кріплення.
Розмір монтажної площі: 32 х 114 мм.
Кріпильний отвір: 6 мм.

Універсальне кріплення Quick fist
Універсальне кріплення Quick fist
Автоексперти заявляють, що сьогодні приблизно 90% власників автомобілів використовують своїх залізних коней не лише для пересування, а й перевезення різноманітних речей. І щоразу виникає проблема, як надійно та зручно їх закріпити. Ось тут якнайкраще..

Теги: кріплення для фіксації балонів труб, кріплення Quick Fist Nozzle (Quick Fist 3") 50050, гумове кріплення Quick Fist Nozzle, гумовий хомут Quick Fist Nozzle (Quick Fist 3") 50050, кріплення для балонів на мотоцикл Quick Fzz Nozz 3", затискач Quick Fist Nozzle, кріплення інструментів Quick Fist Nozzle, кріплення інструментів Quick Fist Nozzle, кріплення для зброї Quick Fist Nozzle (Quick Fist 3") 50050